TNPW040212K9BXTD
MFR.Part #
TNPW040212K9BXTD
JLCPCB Part #
C1727461
Description
-55℃~+125℃ 12.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount