TNPW040212K0BYTD
MFR.Part #
TNPW040212K0BYTD
JLCPCB Part #
C3925093
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount