TNPW040210K1BXTD
MFR.Part #
TNPW040210K1BXTD
JLCPCB Part #
C1727476
Description
-55℃~+125℃ 10.1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount