TNPW020130K1DEED
MFR.Part #
TNPW020130K1DEED
JLCPCB Part #
C1513401
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 30.1kΩ 75mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS