TNPU12068K45AZEN00
MFR.Part #
TNPU12068K45AZEN00
JLCPCB Part #
C4302463
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS