TNPU12068K20AZEN00
MFR.Part #
TNPU12068K20AZEN00
JLCPCB Part #
C4329723
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS