TNPU120688K7BZEN00
MFR.Part #
TNPU120688K7BZEN00
JLCPCB Part #
C4289255
Description
-55℃~+125℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS