TNPU120688K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU120688K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4239334
Description
-55℃~+125℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS