TNPU12067K87BZEN00
MFR.Part #
TNPU12067K87BZEN00
JLCPCB Part #
C4043557
Description
-55℃~+125℃ 250mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS