TNPU12067K50AZEN00
MFR.Part #
TNPU12067K50AZEN00
JLCPCB Part #
C3961250
Description
-55℃~+125℃ 250mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS