TNPU120675K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU120675K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4264141
Description
-55℃~+125℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS