TNPU120673K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU120673K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4166800
Description
-55℃~+125℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS