TNPU1206732RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206732RAZEN00
JLCPCB Part #
C4311867
Description
-55℃~+125℃ 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS