TNPU12066K98AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU12066K98AZEN00
JLCPCB Part #
C4251867
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS