TNPU12066K80BZEN00
MFR.Part #
TNPU12066K80BZEN00
JLCPCB Part #
C4019297
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS