TNPU12066K49AZEN00
MFR.Part #
TNPU12066K49AZEN00
JLCPCB Part #
C4292111
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS