TNPU120668K1BZEN00
MFR.Part #
TNPU120668K1BZEN00
JLCPCB Part #
C4317662
Description
-55℃~+125℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS