TNPU1206665RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206665RAZEN00
JLCPCB Part #
C4305779
Description
-55℃~+125℃ 250mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS