TNPU120664K9AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU120664K9AZEN00
JLCPCB Part #
C4317137
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS