TNPU120663K4BZEN00
MFR.Part #
TNPU120663K4BZEN00
JLCPCB Part #
C4019577
Description
-55℃~+125℃ 250mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS