TNPU12065K62AZEN00
MFR.Part #
TNPU12065K62AZEN00
JLCPCB Part #
C4352119
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS