TNPU120656K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120656K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4198115
Description
-55℃~+125℃ 250mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS