TNPU12064K32AZEN00
MFR.Part #
TNPU12064K32AZEN00
JLCPCB Part #
C3979066
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS