TNPU120649K9BZEN00
MFR.Part #
TNPU120649K9BZEN00
JLCPCB Part #
C2094698
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS