TNPU120648K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU120648K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4282528
Description
-55℃~+125℃ 250mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS