TNPU120647K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU120647K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4268932
Description
-55℃~+125℃ 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS