TNPU120645K3BZEN00
MFR.Part #
TNPU120645K3BZEN00
JLCPCB Part #
C4213240
Description
-55℃~+125℃ 250mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS