TNPU120644K2BZEN00
MFR.Part #
TNPU120644K2BZEN00
JLCPCB Part #
C3967307
Description
-55℃~+125℃ 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS