TNPU120644K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU120644K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4112417
Description
-55℃~+125℃ 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS