TNPU120640K2AZEN00
MFR.Part #
TNPU120640K2AZEN00
JLCPCB Part #
C4191642
Description
-55℃~+125℃ 250mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS