TNPU1206402KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206402KAZEN00
JLCPCB Part #
C4277895
Description
-55℃~+125℃ 250mW 402kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS