TNPU12063K90AZEN00
MFR.Part #
TNPU12063K90AZEN00
JLCPCB Part #
C4165262
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS