TNPU12063K83BZEN00
MFR.Part #
TNPU12063K83BZEN00
JLCPCB Part #
C2091090
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS