TNPU12063K83AZEN00
MFR.Part #
TNPU12063K83AZEN00
JLCPCB Part #
C4289736
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS