TNPU120638K3BZEN00
MFR.Part #
TNPU120638K3BZEN00
JLCPCB Part #
C3981576
Description
-55℃~+125℃ 250mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS