TNPU120633K0BZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU120633K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4312959
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS