TNPU120631K6AZEN00
MFR.Part #
TNPU120631K6AZEN00
JLCPCB Part #
C3966915
Description
-55℃~+125℃ 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS