TNPU1206316KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206316KAZEN00
JLCPCB Part #
C4124701
Description
-55℃~+125℃ 250mW 316kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS