TNPU120630K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU120630K1AZEN00
JLCPCB Part #
C3941010
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS