TNPU120630K0BZEN00
MFR.Part #
TNPU120630K0BZEN00
JLCPCB Part #
C4141056
Description
-55℃~+125℃ 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS