TNPU12062K43AZEN00
MFR.Part #
TNPU12062K43AZEN00
JLCPCB Part #
C4148786
Description
-55℃~+125℃ 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS