TNPU120629K4AZEN00
MFR.Part #
TNPU120629K4AZEN00
JLCPCB Part #
C3914433
Description
-55℃~+125℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS