TNPU120624K9BZEN00
MFR.Part #
TNPU120624K9BZEN00
JLCPCB Part #
C4265581
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS