TNPU1206243RAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206243RAZEN00
JLCPCB Part #
C4139204
Description
-55℃~+125℃ 243Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS