TNPU120622K1AZEN00
MFR.Part #
TNPU120622K1AZEN00
JLCPCB Part #
C3935798
Description
-55℃~+125℃ 22.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS