TNPU120621K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU120621K0AZEN00
JLCPCB Part #
C4299357
Description
-55℃~+125℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS