TNPU12061K60AZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K60AZEN00
JLCPCB Part #
C3958876
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS