TNPU12061K54AZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K54AZEN00
JLCPCB Part #
C4263015
Description
-55℃~+125℃ 1.54kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS