TNPU12061K27AZEN00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU12061K27AZEN00
JLCPCB Part #
C4037872
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS