TNPU12061K24BZEN00
MFR.Part #
TNPU12061K24BZEN00
JLCPCB Part #
C3960880
Description
-55℃~+125℃ 1.24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS